Thure Wallner oljemålning

401082

THURE WALLNER (1888-1965): Orre, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 33x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2703920
1 900
2698028
1 800
2698028
1 400
2703907
1 300
2698028

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.