Erland Heurlin akvareller

401080

ERLAND HEURLIN (1865-1947): 2 st., "Främmestadskarnen Skansen" samt "Ölandskvarn Skansen", signerade och daterade E Heurlin -41 resp -42, akvareller, ca 29x23 vardera

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Erland Heurlin akvareller

Budhistorik (1 bud)

2696216
2016-08-22 07:37:50

2016-08-27 kl 15:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.