Ikon Ryssland

401079

IKON, Ryssland, 1800-tal, figurkomposition med ärkeängeln Mikael samt martyrer, ca 35x30 cm

Slitage, skador, retuscher

Konst, Äldre måleri

Monter 18

Ikon Ryssland

Budhistorik (12 bud)
2703774
2703773
1 600
2702510
2702509
1 400
2702508
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.