Bänk med kohud

401075

BÄNK, bemålat stålrör samt sits i kohud, 1900-talets andra hälft, njurformad, märkt Art people Gallery Paris, höjd ca 40, längd 132 cm

Slitage

Rum 2

Bänk med kohud

Budhistorik (25 bud)
2704337
2 600
2704264
2 400
2704264
2704336
2704264
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.