Väggarmatur

401068

VÄGGARMATUR, mässing, målad metall samt glas, 1950/60-tal, för två ljuspunkter, höjd ca 40 cm

Slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Väggarmatur

Budhistorik (4 bud)

2704001
450
2693768
2704000
2693768

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.