Föreningen för grafisk konst

401059

FÖRENINGEN FÖR GRAFISK KONST, 19 årgångar mellan 1887-1906, samt tre häften reproduktioner efter Rembrandt - teckningar i Nationalmuseum, FfGKs mappar ej kompletta, ej fullständigt genomgågna, saknar bl a samtliga 4 etsningar av Zorn samt tre blad av Carl Larsson

Ej kompletta, skador, veck, missfärgningar

Rum 12

Föreningen för grafisk konst

Budhistorik (16 bud)
2708910
1 600
2708600
2708600
1 300
2707783
2707783

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.