Bruno Mathsson sideboard

401058

BRUNO MATHSSON, sideboard, masurbjörk, för Mathsson International Värnamo, kromade ben, skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, etikettmärkt, höjd ca 72, 210x46 cm

Skador, slitage

Rum 10

Bruno Mathsson sideboard

Budhistorik (24 bud)
2703957
2698840
3 800
2698840
3 400
2693526
3 200
2698813
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.