Skinnfåtöljer 1970-tal

401056

FÅTÖLJER 1 par, FOTPALL, skinn, 1970-tal, etikettmärkt G-möbel, sitthöjd ca 37 cm

skador

Rum 4

Skinnfåtöljer 1970-tal

Budhistorik (12 bud)
2697954
850
2701744
2697954
750
2701736
700
2697954
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.