Oljemålning

401039

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kuststadsvy med figurer, otydligt signerad och daterad Olle S? -47, olja på duk, ca 71x70 cm

Fack 18

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2704315
500
2702826
450
2701815
2701815

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.