Olle Svanlund oljemålning

401037

OLLE SVANLUND (1909-1996): Trädgårdsmotiv, otydligt signerad och daterad -49, olja på duk, ca 63x75 cm

Fack 9

Olle Svanlund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2703077
450
2702825
2702825
2701728

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.