Axel Lilliehöök akvarell

401035

AXEL LILLIEHÖÖK (1930-2015): Kurbits, signerad och daterad A. Lilliehöök 1983, akvarell på papper, ca 64x48 cm

Fack 3

Axel Lilliehöök akvarell

Budhistorik (16 bud)
2697571
1 800
2698932
1 700
2697571
1 600
2698931
2697571
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.