Vera Nilsson akvarell

401023

VERA NILSSON (1888-1979): Flickstudie, signerad Vera Nilsson, akvarell, ca 26x22 cm

Monter 32

Vera Nilsson akvarell

Budhistorik (3 bud)

2703090
10 000
2694048
5 200
2692257
5 000

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.