Steiff figurer

401017

STEIFF FIGURER, 22 st., huvudsak 1950-60-tal, bestående av bl.a. 2 elefanter "Floppy Ele", mus "Pieps", sköldpadda "Slo", 3 fiskar, 6 fåglar, 2 hundar, 2 apor, docka "Sandman" mm, längd ca 4-30 cm

Smärre slitage, saknar delvis märkning

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Monter 18

Steiff figurer

Budhistorik (7 bud)
2701076
2700924
1 400
2694625
1 300
2694613
2693911

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.