Soffa fåtöljer

401016

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i oxblodsfärgat skinn, djuphäftad rygg, skulpterad dekor, pärlspikning, soffans längd ca 185, sitthöjd 39 resp 37 cm

Slitage, smärre dekoravslag på ett ben

Rum 11

Soffa fåtöljer

Budhistorik (19 bud)
2693776
7 400
2692825
7 200
2692629
7 000
2692824
7 000
2692629
6 800

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.