Olle Nyman oljemålning

400993

OLLE NYMAN (1909-1999): "Rouissilon 1", signerad pch daterad O Nyman -48, olja på pannå, ca 53x76 cm

Rum 5

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2699395
2696916
2 800
2696914
2 600
2696875
2 400
2696483

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.