Klädskåp 1900-talets första hälft,

400985

KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft, grå bemålning, skåpsdörr med spegel med bakomliggande hyllinredning, nedre del med låda, träskuren dekor höjd ca 194, 94x49 cm, nyckel finns

Senare bemålning, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 18

Budhistorik (35 bud)
2703897
5 200
2703917
5 000
2703897
4 800
2703911
4 600
2703897
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.