Milan Vobruva akvarell

400982

MILAN VOBRUBA (1934-2016): Komposition, signerad och daterad -88, akvarell, ca 37x28 cm

Något buckligt papper

Fack 27

Milan Vobruva akvarell

Budhistorik (17 bud)
2704491
1 400
2704441
1 300
2704489
1 300
2704441
2704450

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.