Lars Jonsson färglitografi

400977

LARS JONSSON (född 1952): Spov, signerad Lars Jonsson, HC12/35, färglitografi, ca 25x37 cm

Fack 17

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (25 bud)
2700494
2 400
2704182
2700494
2700659
2700494
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.