Ivar Morsing oljemålning

400973

IVAR MORSING (1919-2009): Sydländskt motiv, signerad på ramen, olja på pannå, ca 19x32 cm

Färgbortfall

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2703226
450
2703224
2697567
2696598

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.