Skrivbord 1900-talets första hälft

400964

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, grå bemålning, låda i sargen, dragbeslag i mässing, svarvade ben, höjd ca 76, 107x50 cm

Slitage, senare bemålning

Budhistorik (14 bud)
2704249
2702523
1 400
2697047
1 300
2702522
2697047

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.