Akvarell med stångande tjurar

400959

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Två tjurar, otydligt signerad och daterad Tomislav Bozovic? 31.10.67, akvarell, ca 56x78 cm

Fack 6

Akvarell med stångande tjurar

Budhistorik (4 bud)

2695945
2694524
750
2695944
750
2694524

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.