Skåp

400953

SKÅP, 1900-talets första hälft, 4 lådor, grå bemålning, dragbeslag i mässing, träskuren dekor, skåpsdel med bakomliggande hyllpan samt lådinredning, höjd ca 140, 89x51 cm, nyckel finns

Senare bemålning, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp

Budhistorik (36 bud)
2702718
8 200
2702716
8 000
2702712
7 800
2702712
7 200
2702715
7 000

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.