Cigarettskrin

400934

CIGARETTSKRIN, sterlingsilver, svenska importsstämplar, 1900-tal, insida fordrad med cederträ, höjd ca 4, 17x9,5 cm

Bruksslitage

Silver

Monter 18

Cigarettskrin

Budhistorik (15 bud)
2702043
1 600
2702415
2702043
1 400
2702414
1 300
2702043

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.