Pierre Bertschi oljemålning

400929

PIERRE BERTSCHI (född 1941): Komposition, signerad, olja på duk, ca 100x100 cm

Rum 9

Pierre Bertschi oljemålning

Budhistorik (33 bud)
2702738
3 400
2702734
3 200
2702728
2702727
2 800
2702721
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.