Snedklaffsekretär rokoko

400925

SNEDKLAFFSEKRETÄR, fanerade med bl.a. valnöt, 1700-tal, rokoko, invändigt med smålådor, beslag i mässing, höjd ca 107, 111x64 cm, lösa fanerbitar samt draghantag medföljer

Fanerbortfall, slitage, ytsakdor

Rum 18

Snedklaffsekretär rokoko

Budhistorik (5 bud)
2703041
6 000
2703035
4 400
2697909
4 200
2692785
2692554

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.