Sven X:et Erixson

400924

SVEN ERIXSON (1899-1970): Komposition med träd, signerad Sven Erixson, olja på kartong, ca 33x25 cm

Sven X:et Erixson

Budhistorik (1 bud)

2693524
2016-08-20 07:27:42
4 800

2016-08-27 kl 19:21
Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.