Lennart Gram oljemålning

400922

LENNART GRAM (1910-1996): "Grekiskt", signerad Gram, olja på duk, ca 19x24 cm

Ändringar/tillägg
Konstnär ändrad från Hjalmar Grahn

Lennart Gram oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2699103
600
2703932
550
2699103
500
2703931
450
2699103

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.