Marjatta Sarasalo oljemålning

400919

MARJATTA SARASALO (född 1930): "Brons skymning", signerad och daterad Marjatta Sarasalo 1990, olja på duk, ca 46x42 cm

Rum 5

Marjatta Sarasalo oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2704035
2703587
2 800
2703437
2 600
2703585
2 400
2703437

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.