Theodor Billing oljemålning

400915

THEODOR BILLING (1817-1892): Forslandskap med ett konstnärssällskap i förgrunden, signerad och daterad T, Billing 1846, olja på duk, ca 68x91 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Theodor Billing oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2700922
4 200
2695009
3 800
2692786
2692676
500
2692675

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.