Industrilampa

400914

STELLA INDUSTRILAMPA, 1900-talets första hälft, 3 ledad, total längd ca 85 cm

Ommålad, slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Industrilampa

Budhistorik (11 bud)
2704561
2704557
750
2704556
700
2704554
650
2704552
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.