Harry Wichmann oljemålning

400909

HARRY WICHMAN (1916-1993): 4 st., Kompositioner, signerade, varav två daterad -76 samt -88, olja på pannå, varierande mått ca 20x12 resp 15x16 cm

Monter 18

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2702756
4 600
2698843
4 400
2693265
4 200
2697286
4 200
2693265

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.