Korgstolar 1900-talets mitt

400908

KORGSTOLAR, 4 st., 1900-talets mitt, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Korgstolar 1900-talets mitt

Budhistorik (29 bud)
2703844
2 600
2703841
2 400
2703839
2703834
2703837

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.