Dalahästar bl a Nils Olsson

400906

DALAHÄSTAR, 8 st., varav en från Nils Olsson, höjd ca 7-42 cm

VArierande slitage, skador, en häst med kortade ben

Diverse

Dalahästar bl a Nils Olsson

Budhistorik (6 bud)
2701505
850
2701328
2701503
750
2701328
2693827

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.