Henri Sert oljemålning

400904

HENRI SERT (1938-1964): Ansikte, monogramsignerad och daterad H.S-H 1960, olja på pannå, ca 65x53 cm.

Rum 5

Henri Sert oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2700443
6 200
2693603
6 000

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.