Dalahäst 1900-talets början

400900

DALAHÄST, bemålat trä, 1900-talets början, höjd ca 17cm

Smärre skador

Diverse

Monter 16

Dalahäst 1900-talets början

Budhistorik (14 bud)
2697925
13 000
2702394
12 500
2697925
1 600
2701499
2697925
1 400

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.