Hans Ripa oljemålning

400896

HANS RIPA (1912-2001): Stilleben med fågelbur, signerad Ripa, olja på pannå, ca 92x71 cm

Rum 8

Hans Ripa oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2702597
500
2700466
2693443
2693442

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.