Bertil Norén akvarell

400888

BERTIL NORÉN (1889-1934): Lekande barn på stranden, signerad, akvarell, ca 57x77 cm

Rum 6

Bertil Norén akvarell

Budhistorik (1 bud)

2701417
2016-08-25 19:26:24

2016-08-27 kl 15:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.