Soffbord teak och ek

400878

SOFFBORD, teak och ek, 1960-tal, Danmark, rund skiva med nedåt avsmalnande ben, höjd ca 58, diameter 90 cm

Visst slitage

Rum 5

Soffbord teak och ek

Budhistorik (7 bud)
2703195
950
2703193
900
2703192
850
2697477
2695666
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.