Hans J Wegner soffa

400877

HANS J. WEGNER, "Cigarren", teak samt ek, Getama, lösa textilklädda plymåer, höjd ca 70, 1743x75 cm

Visst slitage, klädsel med vissa skador

Möbler, Design

Rum 11

Hans J Wegner soffa

Budhistorik (27 bud)
2703068
13 500
2703070
13 500
2703068
13 000
2703059
12 500
2703059
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.