Miniatyrkannor

400876

MINIATYRKANNA, 2 st., STEMCUP, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 5,5-10-12 cm

Nagg, lagningar, kannorna saknar lock

Orientaliskt, Porslin

Miniatyrkannor

Budhistorik (1 bud)

2697055
2016-08-22 20:59:41

2016-08-26 kl 21:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.