Skrivbord 1800-tal

400873

SKRIVBORD, bemålad furu, 1800-tal, dubbla lådor med utanpåliggande lås, höjd ca 78, 120x58 cm

Senare svartbemålning, bruksslitage, skador

Rum 6

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2703103
900
2703085
850
2703038
2702318
550
2701680

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.