Bordslampa 1960-tal

400865

BORDSLAMPA, glas och mässing, 1960-tal, Möllers armaturer, Eskilstuna, höjd ca 42 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Bordslampa 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
2702482
900
2702301
850
2701817
2701745
750
2701375
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.