Hausser stabsbil

400864

HAUSSER STABSBIL, 1930/40-tal, grönlackerad plåt, urverksdriven med kardandrift, reservhjul på var sida, öppningsbar bakkoffert, märkt "WH-164", längd ca 23 cm

Lampor samt figurer saknas, smärre plåt och lackskador

Diverse, Leksaker

Monter 18

Hausser stabsbil

Budhistorik (11 bud)
2702282
2702280
1 800
2702278
2698825
2697393

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.