Fåtöljer 1930-tal

400862

FÅTÖLJER, 1 par, plyschklädsel samt betsad trästomme, 1930-tal, sitthöjd ca 45 cm

Armlän med vissa skador

Rum 12

Fåtöljer 1930-tal

Budhistorik (2 bud)

2692638
2692637

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.