Saxlampa teak 1950-tal

400861

VÄGGLAMPA, s.k. saxlampa, teak, 1950-tal, längd ca 35-110 cm

Smärre skador

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Saxlampa teak 1950-tal

Budhistorik (4 bud)

2694961
450
2693947
2693657
2693328

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.