Tipp & Co coupe

400855

TIPP & CO COUPÉ, 1930-tal, litograferad plåt i rött och beige, hjul helt i plåt, förare, batteridrivna strålkastare, öppningsbara dörrar och bakre koffert, längd ca 33 cm

Saknar bakre kofångare samt glödlampor till strålkastare, smärre plåt och lackskador

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Tipp & Co coupe

Budhistorik (9 bud)
2703076
5 200
2702289
5 000
2697683
4 200
2695763
2 800
2694493
2 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.