Brevpress porfyr

400833

BREVPRESS, porfyr, empiresstil, med handtag i förgylld brons, höjd utan knopp ca 12,5x6,5cm

smärre nagg

Diverse

Brevpress porfyr

Budhistorik (31 bud)
2702673
6 200
2702672
6 000
2702668
5 800
2702667
5 600
2702666
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.