Clubfåtöljer skinn

400819

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, brunt skinn, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 42 cm

Fläckar, slitage

Rum 2

Clubfåtöljer skinn

Budhistorik (38 bud)
2702513
9 000
2702517
8 800
2702513
8 600
2702419
8 400
2702352
8 200

Slutpris SEK:
9 000
859 EUR, 966 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.