Soffgrupp i bambu

400811

SOFFGRUPP, 4 dlr., bambu, 1900-talets andra hälft, klädd i grått tyg, soffans längd ca 125, bordets höjd 50, 115x60 cm

Slitage, fläckar

Diverse, Trädgårdsmöbler

Soffgrupp i bambu

Budhistorik (1 bud)

2701534
2016-08-25 19:57:14

2016-08-26 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.