Byrå teakfanér

400809

BYRÅ, teakfaner, 1900-talets mitt, svartmålad, 3 lådor, höjd ca 60, 60x32 cm

Rum 19

Byrå teakfanér

Budhistorik (5 bud)
2702906
500
2702896
450
2702098
2694955
2694717

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.